tel. +48 537 000 195     mail: kontakt@ldpromo.pl
Znajdź produkty


Kategorie produktów

Gadżety reklamowe

Od dawna wiadomo, że aby coś dostać najczęściej trzeba najpierw coś dać.

Nasza firma działa w branży artykułów reklamowych od ponad dwudziestu lat. Do Państwa dyspozycji oddajemy niemal 20 000 produktów, z których z pewnością każdy będzie mógł wybrać przedmiot, który w najlepszy sposób będzie odzwierciedlał charakter Państwa firmy lub produktu oraz będzie budził pozytywne skojarzenia u Państwa klientów lub kontrahentów. 

 

Nadruki promocyjne

Znakowanie przekazywanych prezentów jest niezwykle ważne. Nie wystarczy dać prezentu, ważne aby prezent był kojarzony, i to kojarzony pozytywnie, z osobą obdarowującą. Właśnie dlatego gadżety, które prezentuje się klientom powinny być estetycznie oznakowane. Nie chodzi tylko o to, by nadruk był wysokiej jakości pod względem technicznym, ale także by jego wielkość, umiejscowienie oraz kolor były jak najlepiej dopasowane do charakterystyki upominku. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wierzymy, że jesteśmy w stanie doradzić Państwu jaki sposób znakowania będzie najlepiej dopełniał wybrany przez Państwa gadżet. 
 
Naszym dodatkowym atutem jest terminowość oraz gotowość do świadczenia usług ekspresowych - wielokrotnie ratowaliśmy naszych klientów z opresji nadrukami "na wczoraj". 
 

Produkcja smyczy promocyjnych

Smycze promocyjne stały od kilku lat stały się niezastąpionym elementem wszelkich akcji promocyjnych. W odpowiedzi na ten trend, oferujemy Państwu najwyższej jakości smycze z taśmy satynowej znakowane metodą pełnokolorowej sublimacji. Dzięki temu, na smyczy możecie Państwo umieścić praktycznie każdą grafikę bez ograniczeń kolorystycznych.  
 

Druk offsetowy

Przygotowanie profesjonalnych materiałów drukowanych takich, jak wizytówki, papier firmowy, teczki, koperty itp.,  to jeden z niezbędnych czynników kształtowania wizerunku Państwa firmy. Oferujemy Państwu usługi z zakresu projektowania i wykonania materiałów drukowanych. Zlecając tę czynność nam, macie Państwo pewność, że wszystkie materiały będą do siebie dopasowane tworząc jedną, spójną całość. 
 

Projektowanie grafiki

W odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych klientów oferujemy nową usługę w zakresie projektowanie i obróbki grafiki cyfrowej. Zajmujemy się designem i redesignem logotypów oraz innych materiałów (np. reklamy prasowe, bannery, bannery internetowe itp.).  Aby zaproponowany przez nas System Identyfikacji Wizualnej był spójny z Państwa wizerunkiem oraz wizją PRową, nasz zespół przeanalizuje dotychczasowe materiały oraz zaproponuje nowe lub odświeżone rozwiązania.  

 

Projektowanie serwisów www

Naszym klientom proponujemy także projektowanie oraz modyfikacje serwisów www w zakresie stron informacyjnych oraz sklepów internetowych. 

 

Papierowe torby reklamowe

Do Państwa dyspozycji oddajemy także ofertę z zakresu produkcji papierowych toreb reklamowych - laminowanych lub naturalnych. 


 

Kontakt

Tel: +48 537 000 195

e-mail: poczta@ldpromo.pl

Nowosci

    Brak nowości.